Rolnicze(1)

Pojazdy i maszyny rolnicze – nieważne czy nowe, czy używane, muszą być niezawodne. Normy jakości powinny być potwierdzone odpowiednimi certyfikatami. Na szczęście z pomocą w znalezieniu najlepszej maszyny lub pojazdu rolniczego przychodzą ogłoszenia w Maxacar.

Pojazdy Rolnicze – Oferta Maxacar.pl

Pojazdy rolnicze to licznie reprezentowana kategoria ogłoszeń na Maxacar.pl. Ze względu na różnorodność tej kategorii podzieliliśmy ją na odpowiednie podkategorie. Maszyny rolnicze w gospodarstwie to przede wszystkim oszczędność czasu i energii, a także maksymalna wydajność i precyzja. Sprawdź, jakie maszyny i pojazdy rolnicze znajdziesz w naszym serwisie.
  • Kosiarki Samobieżne i Talerzowe - To chyba najczęściej spotykany rodzaj maszyn rolniczych. Wykorzystywane do koszenia zarówno dużych powierzchni, jak i przydomowych ogrodów.
  • Ciągniki - Chyba jeden z najbardziej rozpoznawalnych elementów maszyn rolniczych. Kiedyś proste maszyny z dwoma dużymi kołami z tyłu i dwoma mniejszymi z przodu, dziś wyrafinowane maszyny rolnicze wyposażone w szereg usprawnień. Na Maxacar.pl znajdziesz ciągniki o różnej mocy i wydajności, a także części zamienne do ciągników.
  • Zgrabiarki do Siana i Prasy - Zgrabiarki umożliwiają uformowanie skoszonego materiał w wałki, a prasy są przeznaczone do zbierania siana i słomy.
  • Przetrząsacze Karuzelowe - Wykorzystywane są do przetrząsania siana i równomiernego rozkładania skoszonego materiału. Ścięty materiał jest dodatkowo napowietrzany.
  • Siewniki Mechaniczne i Pneumatyczne, Rozsiewacze do Nawozów - Siewniki pozwalają na precyzyjny siew nasion, rozsiewacze natomiast służą do równomiernego rozsiewania nawozów sztucznych. Siewniki i rozsiewacze występują w różnych rozmiarach, większe modele zwykle pobierają moc roboczą od ciągnika. Siewniki wyposażone są w dyski obrotowe, dzięki którym można dostosować wzór rozłożenia.
  • Opryskiwacze Polowe - Ich przeznaczeniem jest ochrona chemiczna, a także nawożenie zbóż, drzew i krzewów.
  • Kombajny - Duże maszyny używane do zbierania ziaren (pszenica, jęczmień, kukurydza).