Toyota(0)
Osobowe

W tej kategorii nie ma żadnych ogłoszeń

Toyota to jeden z największych koncernów motoryzacyjnych na świecie. Według danych PZPM o rejestracji nowych aut jest również najchętniej wybieraną przez klientów marką motoryzacyjną w Polsce. Do spektakularnego sukcesu przyczyniły się w ostatnich latach przede wszystkim nowe modele hybrydowe w ofercie marki.

Historia Marki Toyota

Początki firmy sięgają roku 1885, jednak samochody zaczęto produkować dopiero w roku 1933. Do tego czasu przedsiębiorstwo zajmowało się tekstyliami i automatycznymi krosnami. Japoński rynek aut był w latach 20-tych i 30-tych dwudziestego wieku stosunkowo niewielki, dlatego dział samochodowy bardzo szybko zaczął dynamicznie się rozwijać. W latach 60-tych otwarte zostaje przedstawicielstwo w Kanadze, Stanach Zjednoczonych i Brazylii, Toyota rozpoczyna także eksport aut do Europy. W 1966 roku powstaje kultowa Toyota Corolla. W 2014 roku firma przekracza magiczny próg sprzedaży 10 milionów samochodów, a jej wartość rynkowa to 42 miliardy dolarów. Marka jako pierwsza wprowadziła do szerokiego obrotu samochody hybrydowe z napędem spalinowo-elektrycznym. Nie każdy wie, że Toyota jest obecnie liderem w produkcji aut z napędem hybrydowym. Koncern sprzedał już ponad 10 milionów egzemplarzy.

Samochody Osobowe Toyota na Maxacar.pl

Modele Toyoty to przede wszystkim gwarancja wysokiej jakości wykonania. Samochody osobowe Toyota są wyposażone w innowacyjne technologie, dzięki czemu większość propozycji tej marki to wybór na długie lata. Wśród kierowców Toyota słynie głównie z niezawodności. Na Maxacar.pl znajdziesz i kompaktowe auta o niskim spalaniu, idealne do jazdy po mieście, i wygodne, rodzinne SUV-y, stworzone nawet do długich podróży. Obecnie dużą część ogłoszeń publikowanych w naszym serwisie stanowią te dotyczące jednego z najbardziej znanych modeli Toyoty – Auris. Jest to auto stworzone dla kierowców, którzy cenią sobie praktyczność i niezawodność. Ten kompaktowy samochód osobowy Toyota sprawdzi się zarówno podczas jazdy po mieście, jak i jako auto na dłuższą podróż dla niewielkiej rodziny.