Mercedes-Benz(0)
Osobowe

W tej kategorii nie ma żadnych ogłoszeń

Wyjątkowa kombinacja tradycji i nowoczesności – te słowa najlepiej opisują wyjątkowy, znany na całym świecie design samochodów osobowych marki Mercedes-Benz. Samochody przyszłości tego brandu to marzenie większości kierowców. Mercedes-Benz to dowód, że można połączyć perfekcyjną prezentację z najwyższą jakością wykonania.

Historia Marki Mercedes-Benz

Historia firmy zaczęła się ponad 100 lat temu, kiedy to Karl Benz i Gottlieb Daimler założyli produkującą silniki firmę. Co ciekawe, wcześniej mężczyźni długo ze sobą konkurowali, nie znając jednak postępów przeciwnika w zakresie projektowania silników. Projekty niemieckich inżynierów różniła przede wszystkim wizja – Benz marzył o stworzeniu samochodu, a Daimler chciał udowodnić, że możliwe jest umieszczenie silnika spalinowego w pojeździe. W 1926 roku powstała firma Daimler-Benz i marka samochodowa Mercedes-Benz. Szybko produkowane przez koncern samochody stały się tym, o czym marzyli ich pomysłodawcy. Dziś Mercedes-Benz jest marką klasy premium, często postrzeganą jako bardzo luksusowa.

Dlaczego Warto Wybrać Samochód Osobowy Mercedes-Benz

Odpowiedź nasuwa się sama. Design aut tej marki jest nie do pokonania. Pracują nad nim zespoły projektantów pod kierownictwem utalentowanego Gordona Wagenera, który jest wiodącym designerem Daimler AG. Wizerunek wszystkich samochodów osobowych Mercedes-Benz jest jednolity i spójny – tak naprawdę ciężko pomylić Mercedesa z jakimkolwiek innym autem. Dzięki temu Mercedes-Benz jest niekwestionowanym liderem segmentu premium nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Samochody Osobowe Mercedes-Benz na Maxacar.pl

Wśród ogłoszeń publikowanych w naszym serwisie znajdziesz oferty z niemal wszystkimi kultowymi pojazdami marki Mercedes-Benz. Najbardziej popularne samochody osobowe Mercedes-Benz to klasy A i C, a także SUV-y, między innymi popularny model GLK i jego następca GLC. W Maxacar dla siebie znajdą coś również wielbiciele terenówek – sprawdź ogłoszenia dotyczące modelu Mercedes G.