Dacia(0)
Osobowe

W tej kategorii nie ma żadnych ogłoszeń

Marka została założona w 1952 roku w Rumunii (jako Uzina de Autoturisme Pitesti). Jej nazwa pochodzi od nazwy rzymskiej prowincji leżących obecnie na terenie Rumunii. Od samego początku Dacia współpracowała z firmą Renault i między innymi produkowała auta na jej licencji. Pierwszy model Dacia powstał w 1968 roku. Osiem lat później współpraca z Renault została zakończona, a Dacia kontynuowała produkcję we własnym zakresie.

Dlaczego Warto Postawić na Samochód Dacia

Dacia to jedna z lepszych opcji, jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości. Opracowywane przez markę modele są solidne i niezawodne, nawet wieloletnie auto jest dobrą inwestycją. Samochody są dobrze przemyślane i łatwe w użytkowaniu. Oferują dokładnie to, czego oczekują klienci, w bardzo przystępnej cenie. Jeśli chcesz kupić solidny produkt w dobrej cenie, sprawdź samochody osobowe Dacia w Maxacar.

Samochody Osobowe Dacia na Maxacar.pl

Samochody osobowe Dacia to solidna jakość w przystępnej cenie. Nawet kilkuletnie samochody cieszą się małą awaryjnością. Stepway, Prestige, Laureate, a także auta dostawcze i zabudowane – marka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom różnych grup klientów. Skupienie tylko na funkcji środka transportu jest kluczowe w przypadku propozycji marki. Rumuńska firma jako jeden z niewielu producentów optymalizuje koszty na każdym etapie produkcji, dzięki czemu samochody osobowe Dacia są nawet 40% tańsze niż samochody konkurencji. Ważna jest przede wszystkim prosta konstrukcja – w elementach karoserii nie ma zbędnych przetłoczeń, oszczędza się też na materiałach wykończeniowych. Dzięki temu Twój samochód Dacia to gwarancja prostoty i wyjątkowo niskiej ceny.