BMW(0)
Osobowe

W tej kategorii nie ma żadnych ogłoszeń

Samochodów BMW chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jedna z najsłynniejszych firm motoryzacyjnych na świecie znana jest przede wszystkim z komfortowych aut klasy premium. W ofercie znajdziesz między innymi SUV-y, limuzyny oraz samochody sportowe. Dużą popularnością cieszy się również pierwszy elektryczny samochód osobowy BMW – produkowany od 2013 roku model i3.

Historia Marki BMW

Za twórców firmy uważa się Karla Rappa oraz Gustava Otto. W roku 1916 założyli oni Bawarską Fabrykę samolotów (BFW), której nazwę rok później zmienili na Bawarską Fabrykę Silników (BMW). Niewiele osób wie, że firma oprócz produkowania silników lotniczych i motocyklowych zajmowała się również… wytwarzaniem hamulców kolejowych.

Cechy Charakterystyczne Samochodów Osobowych BMW

Cechą, która od ponad osiemdziesięciu lat kojarzy się z samochodami BWM jest 6-cylindryczny silnik rzędowy. Był on użyty między innymi w pierwszym wyprodukowanym po II wojnie światowej samochodzie marki. Z BMW od razu kojarzą się też tzw. „nerki” – specyficzny kształt chłodnicy. Nie zapominajmy również o charakterystycznym logo – graficznym odzwierciedleniu kręcącego się śmigła.

Dlaczego Warto Kupić Samochód Osobowy BMW na Maxacar.pl

O używanych autach BMW często mówi się, że jest to kiepska finansowa inwestycja. Wiele osób uważa, że samochody te szybko się psują, że części wymienne są bardzo drogie. Jest w tym ziarno prawdy – samochody osobowe BMW są dość awaryjne, powodem nie jest jednak nieodpowiednia jakość produkcji, a liczba elementów. Kilkunastoletnie modele często wyposażone są w skomplikowany silnik, dużo elektroniki i wyposażenia. Korzystając jednak z Maxacar.pl masz duży wybór, dzięki czemu z łatwością znajdziesz samochód odpowiadający Twoim potrzebom. Rodzinny, superbezpieczny SUV? Sportowe auto z bajecznie dużym silnikiem i niezłym przyspieszeniem, a może kompaktowe auto do jazdy po mieście? Na Maxacar.pl znajdziesz BWM Twoich marzeń.