Audi(1)
Osobowe

5
Inne Ogłoszenie przykładowe
Brodnica
Pokaż odległość
Pierwsza rejestracja: 2012
Pojemność silnika: 1998
Przebieg: 150000
Rodzaj paliwa: Benzyna
48 000,00 PLN
Cena do negocjacji
813
Dodaj do Ulubionych

Audi to zdecydowanie jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm motoryzacyjnych na całym świecie. Koncern założony przez Augusta Horcha w 1899 roku kojarzy się przede wszystkim z niezawodnością, zaawansowanymi technologiami oraz sportowym stylem. Samochód osobowy marki Audi to idealny wybór dla fanów ponadczasowych rozwiązań.

Historia Marki Audi

Audi to marka aut produkowanych przez pochodzący z Niemiec koncern Volkswagen AG. Od samego początku istnienia marka regularnie zdobywa nagrody i wyróżnienia w wielu kategoriach. Między innymi, 7 razy zwyciężyła w prestiżowym konkursie „World Car of the Year Awards”. Najbardziej znanym modelem jest ponadczasowe Audi A3 wyróżniony dwukrotnie w dziedzinie „World Car Design of the Year” i trzykrotnie jako „World Performance Car”. W roku 2011 marka Audi wyprzedziła Mercedesa i została drugim największym na świecie producentem aut premium. Obecnie Audi zapewnia połowę zysków koncernu Volkswagena.

Dlaczego Warto Wybrać Samochód Osobowy Audi

Każda znająca się na motoryzacji osoba wie, że samochód osobowy marki Audi to inwestycja na długie lata. Nie tylko nowy samochód, również starsze modele używane często służą nowemu nabywcy wiele lat po zakupie. Dlaczego mimo stosunkowo wysokiej ceny auta te mają tak duże grono fanów?

  • Design i precyzja wykonania – wszystkie samochody osobowe Audi są ciekawie zaprojektowane i perfekcyjnie wykonane. Można je kochać lub nienawidzić, nie sposób jednak przejść obok nich obojętnie.
  • Mocny silnik i sprawny układ jezdny – samochody mimo dużej mocy są dość ergonomiczne i przede wszystkim mało awaryjne. Nie można również nie wspomnieć o wygodnym wnętrzu i wyjątkowym komforcie jazdy.
  • Innowacje – marka Audi jest jednym z rynkowych leaderów, jeśli chodzi o innowacje technologiczne w samochodach osobowych. Nawet starsze modele są wyposażone w szereg ułatwień dla kierowcy, dzięki czemu jazda samochodem osobowym Audi to czysta przyjemność.

Uważasz, że Audi to samochód osobowy, który sprosta Twoim oczekiwaniom? Sprawdź ogłoszenia na Maxacar.pl i ciesz się nowym autem!