Japonia(0)

Znajdź idealne auto dla siebie na Maxacar.pl!
Łączymy ludzi, którzy chcą sprzedać samochód, inny pojazd lub części motoryzacyjne, z tymi, którzy chcą je kupić. Serwis Maxacar.pl umożliwia szybkie i łatwe dodawanie oraz przeglądanie Ogłoszeń z branży motoryzacyjnej.
Ogłoszenia podzielone są na kilka kategorii: samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, motocykle (w tym skutery oraz quady), pojazdy budowlane, przyczepy, pojazdy rolnicze i części motoryzacyjne.
Dodawanie Ogłoszeń i ich przeglądanie jest banalnie proste. Aby znaleźć wymarzony pojazd, skorzystaj z rozbudowanej wyszukiwarki. Możesz również zapisać Obserwowane Wyszukiwania, aby otrzymywać powiadomienia o nowych Ogłoszeniach spełniających Twoje kryteria.
Aby dodać ogłoszenie, wykonaj następujące kroki:
  1. Kliknij „Dodaj Ogłoszenie” i określ rodzaj pojazdu, który chcesz sprzedać.
  2. Dodaj podstawowe informacje o pojeździe – marka, model, rocznik i krótki opis. Postaraj się, aby opis pojazdu był jasny i dokładny. Pamiętaj, to właśnie ta część ma zachęcić potencjalnego klienta do wybrania Twojej oferty.
  3. Dodaj zdjęcia oraz szczegółowe informacje na temat wyposażenia pojazdu. W Maxacar możesz również dodać video do swojego Ogłoszenia.
  4. Przejdź do podsumowania - wybierz czas publikacji Ogłoszenia i metodę płatności.
To naprawdę jest takie proste! Aby dodać Ogłoszenie na Maxacar.pl nie musisz nawet się rejestrować. Jeśli jednak zdecydujesz się na założenie konta, masz możliwość powielania własnych Ogłoszeń i swobodnego ich edytowanie. Na bieżąco informujemy Cię o nowościach i wszelkich zmianach, a także przypominamy o kończącym się okresie publikacji Twoich Ogłoszeń. Możesz również promować Ogłoszenia, aby były jeszcze bardziej widoczne dla potencjalnych klientów. Możesz również skorzystać z jednego z wielu Pakietów jeśli chcesz dodać większą ilość Ogłoszeń.