Dla każdego nowego Użytkownika mamy 10 Punktów w prezencie!
Czyli pierwsze Ogłoszenie jest darmowe!!!
Dodatkowo za każde dodane Ogłoszenie dostaniesz 2 Punkty.
Oferta ważna do odwołania.

W naszym serwisie dodanie Ogłoszenia jest banalnie proste - wystarczy kliknąć przycisk "Dodaj Ogłoszenie" w prawym górnym rogu strony i wypełnić formularz! Sam formularz staraliśmy się maksymalnie uprościć przy jednoczesnym zachowaniu pełnej funkcjonalności, czytelności i dostępności wszystkich potrzebnych opcji.

Tytuł Ogłoszenia

Krótko i na temat. Wpisz markę i model, ewentualnie pojemność silnika lub rodzaj paliwa jeśli jest to atutem pojazdu, który chcesz sprzedać. Unikaj dodatków typu "Igła", "Nie bity!!!", "Jedyny tak!",... Jeśli to nie do końca prawda, do Ogłoszenia nikt nie wróci. Więcej wart jest rzetelny opis i dobre zdjęcia.

Dodawanie tytułu Ogłoszenia

Wybierz kategorię i podaj wymagane dane

W zależności od wybranej kategorii formularz pokaże odpowiednie pola do wypełnienia/zaznaczenia.
Nie wysztkie pola (za wyjątkiem obowiązkowych, oznaczonych * ) musisz wypełnić, ale pamiętaj, że im więcej informacji udzielisz tym prędzej znajdziesz ewentualnego kupca. Mało komu będzie się chciało pisać lub dzwonić do Ciebie i dopytywać np. o moc silnika, czy rodzaj napędu. Prędzej zainteresuje się podobnym Ogłoszeniem, w którym te dane są już podane.

Wybór kategorii dla Ogłoszenia

Pokaż lokalizację

Jeśli oferujesz rzadki i poszukiwany model, to dla szukającego może mieć małe znaczenie ile będzie musiał przejechać by zobaczyć pojazd na żywo. Pamiętaj jednak, że dużo ludzi zaczyna szukanie pojazdu od wyznaczenia jakiejś strefy wokół swojego miejsca zamieszkania. Na pewno zwiększysz szanse znalezienia Twojego Ogłoszenia podając w formularzu np. "Polska, śląskie, Katowice" zamiast tylko "Polska".

Wybór lokalizacji pojazdu pojazdu

Dodaj zdjęcia

Najlepiej dodać zdjęcia zrobione w dziennym świetle, niekoniecznie w pełnym słońcu. Dobrze jest pokazać pojazd z każdej strony (przynajmniej np. lewy przód i prawy tył), widoczny w kadrze w całości. Równie ważne są zdjęcie wnętrza, bagażnika i komory silnika (jeśli pojazd takowe posiada). Pamiętaj, że pojazd powinien być przed zrobieniem zdjęć umyty i posprzątany, jednak unikaj fotoretuszu i ukrywania ewentualnych wad czy śladów zużycia.
Nie wstawiaj "zdjęć artystycznych" (przekręcone, zmieniona perspektywa, "specjalne" światło,...). Szukających interesuje stan techniczny i wyposażenie, nie "wartość emocjonalna". Do pokazania takich przymiotów możesz użyć video, które możesz dodać do Ogłoszenia równie łatwo jak zdjęcia.

Dodawanie zdjęć do Ogłoszenia

Napisz opis

Podaj jak najwięcej informacji, których nie da się ująć w formularzu dodawania Ogłoszenia. Opisz pokrótce historię pojazdu; np. kto i jak go używał. Jeśli pojazd miał awarie, lub posiada elementy podwyższonego ryzyka (np. usterkowy silnik), a zostało to naprawione lub przeszło remont, napisz o tym. Może to mieć duże znaczenie przy pojazdach z większymi przebiegami.
Ukrywanie wad i usterek może i pomoże w sprzedaży, pamiętej jednak, że kupujący zapamiętują takie rzeczy i dzielą się takimi informacjami, a nie wiadomo czy nie będziesz chciał za pewien czas znowu czegoś sprzedać.

Dodawanie opisu do Ogłoszenia

Podaj cenę

Przed podaniem ceny porównaj podobne ogłoszenia, poczytaj o danym egzemplarzu jeśli jest wyjątkowy. Najlepiej podać cenę ze środka widełek, jeśli się spieszysz, a chcesz zachować pole do negocjacji.
Jeśli Ogłoszenie pozostaje bez odzewu nie obniżaj gwałtownie ceny, może to zasugerować, że pojazd nie jest w najlepszej kondycji.

Wpisywanie ceny pojazdu

Zakończenie

Na koniec pozostaje wybrać czas emisji i ewentualnie którąś (lub wszystkie) Promocję. Jeśli w czasie dodawania Ogłoszenia nie wybierzesz żadnej Promocji, zawsze możesz zrobić to później edytując Ogłosznie.
Szczegółowe informacje o cenach i czasach emisji znajdziesz w naszym Cenniku. Polecamy również lekturę odpowiedzi na Najszęściej Zadawane Pytania.

Wybór opcji emisji Ogłoszenia

Na koniec pozostaje kliknąć przycisk "Zapisz", który przekieruje Cię do wyboru formy płatności.

Panel płatności za Ogłoszenie

Po opłaceniu Ogłoszenia znajdzie się ono natychmiast na liście Ogłoszeń w wybranej przez Ciebie kategorii.

Ogłoszenia zapisane, ale nieopłacone będą czekały na Twoim koncie na ewentualną aktywację poprzez ich opłacenie.