Dostawcze(0)

W tej kategorii nie ma żadnych ogłoszeń
Wybór samochodu dostawczego to ciężki orzech do zgryzienia dla niejednego przedsiębiorcy. Nowy „dostawczak” to zwykle poważny wydatek, w przypadku pojazdów używanych należy wziąć pod uwagę wiele czynników – samochód dostawczy powinien być wytrzymały, pojemny i komfortowy. Co jeszcze jest ważne?

Jaki Samochód Dostawczy Wybrać

Samochód dostawczy musi być przede wszystkim dobrze dopasowany do potrzeb firmy. Od sprawności auta i jego kosztów eksploatacji często zależy, jak dobrze firma realizuje swoje zadania. Dlatego wybierając auto dostawcze, nie można skupiać się tylko na jego cenie. Często o spalaniu decydują nowsze technologie, które podnoszą cenę pierwotną. Może to być jednak inwestycja w tańszą eksploatację samochodu dostawczego w przyszłości. Kluczowa jest też pojemność auta. Innego wyboru w tej kwestii dokona mała firma usługowa, innego poważna firma budowlana. W większości przypadków jednak sprawdzają się samochody dostawcze do 3,5 tony, do których prowadzenia nie trzeba mieć żadnych dodatkowych uprawnień poza prawem jazdy kategorii B.

Rodzaje Samochodów Dostawczych

Na Maxacar.pl znajdziesz niemal wszystkie kategorie samochodów dostawczych, np. – furgonetki, wywrotki, plandeki czy autolawety. Korzystając z intuicyjnej wyszukiwarki możesz z łatwością przefiltrować ogłoszenia zgodnie ze swoimi potrzebami i preferencjami. Dobrze jest mniej więcej wiedzieć, jaka ładowność samochodu dostawczego jest Ci niezbędna, a także jaki rodzaj napędu Ci najbardziej odpowiada. Jeśli Twój samochód dostawczy ma przewozić zarówno towary, jak i ludzi, może warto przemyśleć auto wielofunkcyjne?

Najpopularniejsze Samochody Dostawcze na Maxacar.pl

Najczęściej wybieraną marką wśród "dostawczaków" jest Mercedes (Vito lub Sprinter), głównie z powodu komfortu jazdy i bezawaryjności przez długie lata. W naszym serwisie znajdziesz również oferty sprzedaży takich samochodów jak Opel Vivaro, Volkswagen Transporter czy Renault Kangoo, a także mniej popularne opcje jak Citroen Jumper. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!