Budowlane(0)

W tej kategorii nie ma żadnych ogłoszeń
Pojazdy budowlane to wszelkie pojazdy stosowane w robotach budowlanych. Dzielimy je na podstawie różnych kryteriów – najczęściej ze względu na napęd, sposób sterowania lub też kategorię robót budowlanych. Sprawdź ofertę na Maxacar.pl, aby znaleźć profesjonalny pojazd budowlany do swojej firmy.

Do Czego Używane Są Pojazdy Budowlane, Które Kupisz na MaxaCar.pl

Ogłaszane w naszym serwisie pojazdy budowlane znajdują zastosowanie na każdym etapie prac budowlanych. Znajdziesz tu pojazdy przeznaczone do:
  • robót ziemnych – specjalistyczny sprzęt ciężki: ładowarki, koparki, koparko-ładowarki. Tego rodzaju pojazdy używane są nie tylko w pracach budowlanych, ale też w transporcie i górnictwie. Mają różną moc i różny tonaż, w zależności od celu przeznaczenia;
  • robót drogowych – frezarki do asfaltu, rozściełacze;
  • wyrównywania gruntów – spycharki, zgniatarki, walce. Takie pojazdy używane są do wszelkich prac gruntowych, a także do odspajania gruntów i wykonywania wykopów oraz spulchniania gleby i usuwania starych nawierzchni;
  • produkcji i przewozu betonu – najbardziej popularna grupa w tej kategorii to oczywiście betoniarki. W ofercie znajdziesz betoniarki różnej wielkości, o różnej wadze i ładowności.

Korzystanie z Pojazdów Budowlanych

Pojazdy (tak jak i maszyny) budowlane powinny nie tylko ułatwiać pracę, ale również zapewniać maksymalne bezpieczeństwo operatorowi. Dlatego pamiętaj, aby przed zakupem wybranego pojazdu sprawdzić jego funkcjonalność, atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. Serwis Maxacar.pl cały czas rozwija swoją ofertę o pojazdy budowlane. Nieważne, jakiego pojazdu aktualnie poszukujesz, my pomożemy Ci znaleźć taki, który spełni Twoje oczekiwania i będzie służył Twojej firmie przez długie lata.
Zapraszamy!